Hangouts Meet Hardware kit large

Informacje podstawowe

Zestaw Hangouts Meet to inteligentne rozwiązanie sprzętowe do przeprowadzania wideokonferencji w oszałamiającej rozdzielczości HD. W skład zestawu wchodzą: kompaktowy komputer ASUS Chromebox 3 napędzany przez procesor Intel® Core™ i7 (w maksymalnej konfiguracji), a także kamera PTZ Pro 2 Usługa Meetings obsługuje maksymalnie 50 uczestników, oferując możliwość współpracy z kolegami z zespołu pracowniczego oraz klientami z całego świata, a także tworząc wrażenie, że wszyscy znajdują się w tym samym pomieszczeniu.

Intel, logo Intel, Intel Inside, Intel Core i Core Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej podmiotów zależnych w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.

Elementy zestawu

PTZ Pro 2

Kamera Logitech PTZ Pro 2 jest wyposażona w wysokiej klasy optykę i zapewnia realistyczny obraz, dzięki czemu będziecie mieć wrażenie przebywania w tym samym pomieszczeniu, nawet jeśli znajdujecie się tysiące kilometrów od siebie. Ulepszenia techniczne zapewniają ostry obraz o wysokiej rozdzielczości, doskonałym odwzorowaniu kolorów i wyjątkowej precyzji optycznej. Kamera PTZ Pro 2, która kosztuje o połowę mniej niż porównywalne modele, stanowi naprawdę inteligentny wybór.

Chromebox 3

Chromebox 3 (CN-65) jest zawsze uaktualniany za pomocą najnowszych funkcji i patchów bezpieczeństwa. Chromebox 3 jest również bardzo wydajny, oferując w maks. konfiguracji procesor Intel Core i7 oraz obsługę wideo w 4K. Zapewnia on również dwuzakresową łączność bezprzewodową w standardzie 802.11ac oraz szerokie opcje połączeń, dzięki czemu możesz go podłączyć do kilku ekranów jednocześnie. Można go nawet zainstalować na uchwycie VESA z tyłu monitora lub telewizora HDTV.

Mikrofon głośnikowy

Zestaw sprzętowy Hangouts Meet jest wyposażony w wyjątkowy mikrofon głośnikowy, który wykorzystuje zaawansowane technologie redukcji echa i wyciszania szumów dla zapewnienia krystalicznie czystego dźwięku. Dla pojedynczego głośnika nie jest konieczne użycie zewnętrznego źródła zasilania, można więc wygodnie organizować połączenia telefoniczne z dowolnego miejsca. Łatwo jest również połączyć kilka głośników na zasadzie daisy-chaining, aby rozszerzyć zasięg na wszystkie kąty dużego pomieszczenia.

Dotykowy panel kontrolny

Panel sterowania z ekranem dotykowym umożliwia Ci wzięcie udziału w czyjejś konferencji lub rozpoczęcie swojej własnej za tylko jednym wciśnięciem przycisku. Kontroler posiada również zintegrowane gniazdo HDMI. Jeśli więc chcesz zorganizować prezentację lub udostępnić jakieś treści, wystarczy go podłączyć i możesz zaczynać. Już teraz tylko jedno dotknięcie dzieli Ciebie od spotkania z zespołem. Dzięki integracji z kalendarzem G Site rezerwacja spotkań jest jeszcze bardziej prosta.

ASUS Chromebox 3 jest napędzany najnowszym procesorem Intel® Core™ ósmej generacji i jest wyposażony w pamięć DDR4-2400 dla szybszej, bardziej płynnej pracy oraz lepszej wydajności energetycznej. Dzięki pełnej obsłudze aplikacji do systemu Android dostępnych w sklepie Google Play, ASUS Chromebox 3 daje Ci możliwość uruchamiania swoich ulubionych aplikacji mobilnych na urządzeniu o mocy mini komputera. Jest on również wyposażony we wszechstronne gniazdo USB 3.1 Gen 1 Type-C do transferów danych, dostarczania zasilania oraz łączności przez DisplayPort, a także obsługuje dwa wyświetlacze o rozdzielczości 4K/UHD dla zapewnienia pięknych efektów wizualnych przy niesamowitej ostrości obrazu oraz wyjątkowo wydajnej produktywności. Kamera zapisuje obraz w rozdzielczości 4K i przesyła sygnał wyjściowy o jakości 720p HD. Oznacza to, że kamera może przybliżać ekran nawet czterokrotnie bez żadnej straty na jakości, a wyświetlany obraz będzie miał rozdzielczość 720p.

Solidnie zapakowany

Łatwość montażu

Pełna gotowość

Integracja z GSuite

Jak podłączyć prawidłowo zestaw?

Instrukcja podłączenia zestawu

Aby zestaw Hangouts Meet Hardware Kit z kamerą 4K działał prawidłowo należy zwrócić uwagę na właściwe podłączenie poszczególnych elementów zestawu. Przewód zielony z wyjściem HDMI jest opcją do prezentacji z urządzeń lokalnie.

Opcjonalnie można podłączyć drugi ekran (wymagany przewód typu USB C na HDMI, brak w zestawie) oraz dodatkowe głośniki mikrofonowe (wymaga zasilania) przy znacznych odległościach wskazany jest hub USB (brak w zestawie).

Zestaw Hangouts Meet Hardware Kit Large idealnie sprawdzi się do dużych sal konferencyjnych.

Pełny opis podłączenia zestawu znajduje się na stronie wsparcia:

Jak podłączyć zestaw Hangouts Meet hardware?

Obejrzyj prezentację zestawu

Zestaw sprzętowy Hangouts Meet pozwala Ci organizować konferencje z dowolnymi osobami, korzystającymi z dowolnego urządzenia i przebywającymi w dowolnym miejscu – a wszystko to za pośrednictwem usługi Google Hangouts Meet.

Niezależnie od tego, czy bierzesz udział przy użyciu komputera, telefonu, czy też sali konferencyjnej – dzięki zastosowaniu lekkiego interfejsu i inteligentnego zarządzania uczestnikami wieloosobowe konferencje wideo są niesamowicie wygodne.

Zobacz pozostałe produkty

Jamboard

Chromebook

Chromebox 3

Chromebase