Poznaj pełną efektywność pracy

Najlepsza poczta elektroniczna z pakietem biurowym

Centralna administracja

Dzięki jednej, scentralizowanej konsoli możesz łatwo konfigurować ustawienia zabezpieczeń, dodawać i usuwać konta użytkowników oraz kontrolować dostęp użytkowników do firmowych danych z różnych urządzeń.

Wideo rozmowy

Jednym kliknięciem dołącz do konferencji wideo w rozdzielczości HD i zbierz w sali cały zespół, niezależnie od tego, gdzie znajdują się jego członkowie i z jakiego urządzenia korzystają.

Jednoczesna edycja

Cały zespół może jednocześnie edytować ten sam plik, korzystając z różnych urządzeń. Zmiany są automatycznie zapisywane w czasie rzeczywistym, co eliminuje problemy z dostępnością dokumentu i wysyłaniem załączników.

Zacznij korzystać już dziś z najlepszego pakietu na rynku

Poczta, dysk w chmurze, dokumenty, kalendarz i szereg innych aplikacji, których potrzebujesz do wydajnej pracy, są w pakiecie dostępnym na tablecie, smartfonie czy komputerze

Wybierz swój pakiet

Abonamenty Business Starter, Business Standard i Business Plus można kupić dla maksymalnie 300 użytkowników. W abonamentach Enterprise nie ma dolnego ani górnego limitu użytkowników. Klienci Google Workspace mogą mieć dostęp do dodatkowych funkcji w ograniczonym okresie promocyjnym.

* Oferta jest przeznaczona tylko dla nowych klientów Google Workspace. Cena dla nowych klientów dotyczy tylko pierwszych 20 dodanych użytkowników przez 12 miesięcy. Po tym okresie obowiązuje standardowy cennik dla wszystkich użytkowników. Abonament można w dowolnym momencie anulować.

** Google udostępni wstępnie 5 TB wspólnego miejsca na dane na każdego użytkownika. Klienci, którzy chcą korzystać z większej ilości miejsca, mogą o to poprosić, kontaktując się z zespołem pomocy Google.

Kto to jest użytkownik?

Termin „użytkownik” odnosi się do jednego, spersonalizowanego adresu e-mail (ty@twojafirma). Grupowe aliasy adresów e-mail, np. biuro@twojafirma.pl i bok@twojafirma.pl , nie są traktowane jako użytkownicy ani dodatkowo płatne.

Jak kupić i zapłacić?

Skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego G Suite i skontaktuj się z działem sprzedaży. Po zakończeniu okresu próbnego możesz zdecydować o dalszym korzystaniu.

Jaki plan płatności wybrać?

Podczas konfigurowania rozliczeń za G Suite możesz wybrać jeden z dwóch abonamentów, tj. abonament elastyczny i abonament roczny. Aby dowiedzieć sie więcej na temat abonamentów skontaktuj się z nami.

Podane ceny są cenami netto, do których doliczony zostanie podatek VAT w wysokości obowiązującej w dniu wystawienia faktury.

Poznaj zalety pakietu G Suite

Gmail jest wyposażony w funkcje ochrony przed wirusami i spamem, udostępnia zaawansowaną wyszukiwarkę oraz zintegrowane kalendarze, umożliwiając wydajniejszą pracę.

Przechowywanie i udostępnianie danych to Dysk Google. Dzięki niemu mamy możliwość bezpiecznego korzystania ze zgromadzonych tu zasobów z dowolnego miejsca i urządzenia oraz błyskawicznego udostępniania innym członkom zespołu.

Konsola administracyjna pozwala z jednego miejsca zarządzać m.in. użytkownikami, urządzeniami mobilnymi, adresami e-mail i ustawieniami zabezpieczeń.

Vault archiwizacja i usługi zabezpieczenia, udostępniania danych z poczty i dysku. Przechowuj te dane, przeszukuj i eksportuj. Możesz zdecydować, jak długo mają być przechowywane wiadomości e-mail oraz zapis rozmów na czacie.

Dzięki tej usłudze możesz bez dodatkowych kosztów tworzyć niestandardowe formularze ankiet i kwestionariuszy. Zbierz wszystkie dane w arkuszu kalkulacyjnym i przeanalizuj je bezpośrednio w Arkuszach Google.

Arkusze zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach nowoczesnych organizacji. Dzięki funkcjom AI możesz podejmować trafne decyzje biznesowe na podstawie odpowiednich danych. Architektura oparta na chmurze umożliwia współpracę z dowolnymi osobami, w dowolnym miejscu i czasie.

Korzystaj z wyszukiwarki Google, by przeszukiwać firmowe treści. Od Gmaila i Dysku po Dokumenty, Arkusze, Prezentacje, Kalendarz i inne usługi – w Google Cloud Search znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i otrzymasz trafne sugestie, które ułatwią Ci organizację pracy w ciągu dnia.

Dokumenty tekstowe możesz tworzyć i edytować bezpośrednio w przeglądarce, bez potrzeby instalowania specjalistycznego oprogramowania. Wiele osób może jednocześnie pracować nad jednym dokumentem, a każda zmiana jest zapisywana automatycznie.

Zobacz jak wygląda współczesna praca

O czym warto wiedzieć?

Podczas konfigurowania rozliczeń za G Suite możesz wybrać jeden z dwóch abonamentów.

Abonament elastyczny

Opłaty są naliczane co miesiąc na podstawie liczby aktywnych kont użytkowników. Konta możesz dodawać i usuwać w dowolnym momencie. Opłaty są naliczane tylko za czas aktywności kont użytkowników w danym miesiącu. Usługę możesz anulować w każdej chwili bez jakichkolwiek kar.

Zalecane dla: małe organizacje o zmiennej liczbie pracowników.

Abonament roczny

W przypadku zwiększenia liczby pracowników możesz dokupić licencje – spowoduje to wzrost miesięcznego zobowiązania. Jednak zmniejszenie liczby licencji i miesięcznych opłat jest możliwe tylko podczas odnawiania rocznej umowy. Anulowanie umowy przed zakończeniem okresu obowiązywania umowy nie zwalnia z pozostałych opłat – wymagane jest zapłacenie pozostałej kwoty rocznego zobowiązania.

Zalecane dla: organizacje o stałej lub rosnącej liczbie pracowników.

Czy mogę zmienić abonament?

Przechodzenie z abonamentu rocznego na elastyczny

Możesz przejść z abonamentu rocznego na elastyczny:

  • w dowolnym momencie po bezpłatnym okresie próbnym,

  • w chwili odnowienia subskrypcji.

Przechodzenie z abonamentu elastycznego na roczny

Możesz przejść z abonamentu elastycznego na roczny:

  • podczas okresu próbnego,

  • po zakończeniu okresu próbnego.

Dostępność usługi w skali roku

Google G Suite dla Firm jest kompleksowym pakietem narzędzi biurowych obejmujących pocztę elektroniczną, komunikatory tekstowe, głosowe i wideo, współdzielone kalendarze firmowe z możliwością rezerwacji zasobów, zarządzanie dokumentami i wiele innych elementów. Z narzędzi tych korzysta ponad 5 milionów firm na całym świecie. Korzystanie z pakietu G Suite objęte jest gwarancją czasu dostępności usługi na poziomie 99,9%.