Edukacja

Na równi z wdrożeniami biznesowymi, nasza firma zajmuje się wdrożeniami, szkoleniami, utrzymaniem oraz rozwojem rozwiązań dla szeroko pojętej Edukacji. Dodatkowo sprzedajemy sprzęt dla nauczycieli i uczniów oraz zestawy wideokonferencyjne.

Pakiety

Jako autoryzowany partner Google Cloud dla Edukacji oferujemy pełną gamę rozwiązań Google w zakresie edukacji:

  • Google Workspace for Education Fundamentals - podstawowy, darmowy pakiet poczty, dysku w chmurze, wideokonferencji i pakiet biurowy dla całej szkoły

  • Google Workspace for Education Plus - rozszerzona, płatna wersja powyższego pakietu

  • Google Workspace Teaching and Learning Upgrade - rozszerzenie bezpłatnego pakietu o zaawansowane narzędzia do wideokonferencji, itp.

  • Google Chrome Education Upgrade - konsola zarządzająca do chromebooków i komputerów PC z zainstalowanym systemem Chrome OS Flex.

Chromebooki

Rozwiązania Google Workspace dla edukacji działają oczywiście na każdym sprzęcie i w każdej przeglądarce. Idealnym uzupełnieniem pakietu jest jednak sprzęt dedykowany do obsługi pakietu w postaci chromebooków oraz chromeboksów z systemem Chrome OS.

Czym są chromebooki?

Chromebooki to komputery przenośne wyposażone w dedykowany system operacyjny Chrome OS zapewniający wiele istotnych funkcji ułatwiających korzystanie z pakietu Google w codziennej pracy na lekcji i po niej. Stanowią alternatywę dla sprzętu wyposażonego w systemy operacyjne Microsoft Windows, Mac OS lub Linux i wbrew powszechnej opinii mogą pracować także offline, czyli bez dostępu do internetu.00

Czym są chromeboksy?

Chromeboksy to komputery pokrewne chromebookom, jednak pozbawione wbudowanej klawiatury i ekranu. Stosowane są jako alternatywa dla komputerów stacjonarnych i pozwalają na modernizację istniejących stanowisk komputerowych, już wyposażonyuch w klawiaturę i monitor, możliwe najniższym kosztem.

Możliwości i zastosowania chromebooków w edukacji

W celu lepszego poznania oferowanego przez nas sprzętu, zapraszamy do obejrzenia krótkich filmów, przybliżających ideę stosowania chromebooków w edukacji:

1_Introduction_to_Chromebooks_for_Learning.mp4
  1. Wprowadzenie do chromebooków w edukacji

2_Managing_your_devices_with_the_Chromebooks_Education_Upgrade.mp4

2. Zarządzanie chromebookami za pomocą licencji Chrome Education Upgrade

3_Using_0365_on_your_managed_chromebooks.mp4

3. Korzystanie z Microsoft 365 na zarządzanych chromebookach

4_Accessibility_Features_of_the_Chromebook.mp4

4. Ułatwienia dostępu na chromebookach

5_Getting_started_tips_for_educators.mp4

5. Wskazówki dla nauczycieli

6_Getting_Creative_with_Chromebooks_for_Learning.mp4

6. Chromebooki jako narzędzie rozwoju kreatywności

7_Hybrid_Learning_with_Chromebooks.mp4

7. Nauczanie hybrydowe z użyciem chromebooków

8_Managing_Chromebooks_for_IT_Admins.mp4

8. Zarządzanie chromebookami dla administratorów IT