Logitech Google Meet

Medium Room Bundle

Informacje podstawowe

Rozwiązania Logitech do sal konferencyjnych do obsługi Google Meet zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć sale konferencyjne z jednym lub dwoma wyświetlaczami. Wstępnie skonfigurowane systemy dostępne w małych, średnich i dużych konfiguracjach zawierają kamerę konferencyjną Logitech, komputer Chromebox z uchwytem i systemem podtrzymywania kabli oraz ekran dotykowy Logitech Tap.

Zestaw oznaczony jako Medium, przeznaczony dla sal konferencyjnych średniej wielkości, został dodatkowo wyposażony w głośnik oraz stołowy mikrofon konferencyjny.

Logitech Google Meet Hardware jest napędzany procesorem Intel® Core™ ósmej generacji, jest wyposażony w pamięć dla szybszej, bardziej płynnej pracy oraz lepszej wydajności energetycznej. Jest on wyposażony we wszechstronne gniazdo USB 3.1 Gen 1 Type-C do transferów danych, dostarczania zasilania oraz łączności przez DisplayPort, a także obsługuje dwa wyświetlacze o rozdzielczości 4K/UHD dla zapewnienia pięknych efektów wizualnych przy niesamowitej ostrości obrazu oraz wyjątkowo wydajnej produktywności. Kamera zapisuje obraz w rozdzielczości 4K. Oznacza to, że kamera może przybliżać ekran nawet 5 krotnie bez utraty jakości.
Intel, logo Intel, Intel Inside, Intel Core i Core Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej podmiotów zależnych w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.

Dołącz do spotkania, gdziekolwiek jesteś

Usługa Google Meet ma specjalnie zaprojektowane aplikacje na iOS i Androida. Możesz w nich wyświetlić wszystkie spotkania w danym dniu oraz najważniejsze informacje pobrane z Kalendarza, a następnie dołączyć do rozmów jednym kliknięciem lub dotknięciem (zależnie od wyposażenia). W pakiecie Google Workspace, na potrzeby każdego spotkania jest też dostępny lokalny numeru telefonu, dzięki czemu nie przegapisz spotkania nawet w podróży, gdy nie będziesz mieć połączenia z siecią Wi-Fi ani komórkowej transmisji danych. W pakiecie Enterprise dodatkowo otrzymujesz opcję redukcji hałasu z otoczenia, co jest niezwykle istotne w przypadku pracy z domu.

Elementy zestawu

Kamera 4K UHD

Zawarta w zestawie kamera Rally 4K Ultra-HD zapisuje obrazy w rozdzielczości ultra-high-definition przy polu widzenia pod kątem 82°. Funkcja automatycznego kadrowania grupy uczestników gwarantuje, że każda osoba w sali będzie dobrze widoczna. Dodatkowymi atutami są 15-krotny zoom (hybrydowy zoom optyczny i cyfrowy) i redukcja podświetlenia, i poświaty bez przyciemniania całego obrazu.

Logitech Rally Speaker

Głośniki systemu Rally o niezwykle niskim stopniu zniekształceń dają krystalicznie czysty dźwięk, który dociera do każdego zakątka sali i sprawiają, że każdy głos jest dobrze słyszany. Dźwięk z przodu pomieszczenia gwarantuje naturalne rozmowy, a obudowa antywibracyjna zapobiegra drganiom kamery.

Chromebox

Chromebox jest zawsze uaktualniany za pomocą najnowszych funkcji i patchów bezpieczeństwa. Chromebox jest również bardzo wydajny, oferując w maks. konfiguracji procesor Intel Core i7 oraz obsługę wideo w 4K. Zapewnia on również dwuzakresową łączność bezprzewodową w standardzie 802.11ac oraz szerokie opcje połączeń, dzięki czemu możesz go podłączyć do kilku ekranów jednocześnie. Zestaw można zainstalować na specjalnym magnetycznym uchwycie ściennym.

Mikrofon głośnikowy

Zestaw sprzętowy Hangouts Meet jest wyposażony w wyjątkowy mikrofon głośnikowy, który wykorzystuje zaawansowane technologie redukcji echa i wyciszania szumów dla zapewnienia krystalicznie czystego dźwięku.

Dotykowy panel kontrolny

Panel sterowania z ekranem dotykowym umożliwia Ci wzięcie udziału w czyjejś konferencji lub rozpoczęcie swojej własnej za tylko jednym wciśnięciem przycisku. Kontroler posiada również zintegrowane gniazdo HDMI. Jeśli więc chcesz zorganizować prezentację lub udostępnić jakieś treści, wystarczy go podłączyć i możesz zaczynać. Już teraz tylko jedno dotknięcie dzieli Cię od spotkania z zespołem. Dzięki integracji z kalendarzem Google Workspace rezerwacja spotkań jest jeszcze prostsza.

Układ portów

Materiały wideo

Zestaw sprzętowy Hangouts Meet pozwala Ci organizować konferencje z dowolnymi osobami, korzystającymi z dowolnego urządzenia i przebywającymi w dowolnym miejscu – a wszystko to za pośrednictwem usługi Google Hangouts Meet.

Niezależnie od tego, czy bierzesz udział przy użyciu komputera, telefonu, czy też sali konferencyjnej – dzięki zastosowaniu lekkiego interfejsu i inteligentnego zarządzania uczestnikami wieloosobowe konferencje wideo są niesamowicie wygodne.

Logo logitech
Logo Google Meet
Logo chromeOS
Logo intel
Logo Google Workspace

Zobacz pozostałe produkty

Jamboard

Chromebook

Chromebox

Chromebase