Już dostępny w Polsce

Teraz współpraca staje się łatwa

Google Jamboard to 55 calowa tablica, która ułatwi współpracę i dzielenie się pomysłami z zespołem w czasie rzeczywistym. Pozwala na wyświetlanie plików z Google Drive, edycję dokumentów Google Docs, oraz importowanie zdjęć i filmów. Umożliwia również organizowanie wideokonferencji za pomocą Hangouts Meet, podczas których uczestnicy będą mogli tworzyć wspólne notatki, rysunki i dokumenty. AutoDraw będzie rozpoznawać szkice i pismo ręczne tworząc dokładne i wyraźne obrazy. Jamboard sprawi, że praca Twojego zespołu będzie jeszcze bardziej efektywna!

Dziel się pomysłami na każdym kroku

Dzięki niesamowicie responsywnemu i dokładnemu wyświetlaniu Jamboard, normalne pozwala na rysowanie i szkicowanie tak, jak na tradycyjnej tablicy. Wzbogać swoją burzę mózgów, korzystając z najlepszych wyników wyszukiwania w Google i pracy zespołu w G Suite: dodawaj zdjęcia i treści z sieci i umieszczaj je w projekcie. Jamboard obsługuje do 16 punktów kontaktu naraz na jednym urządzeniu. Cały zespół może dołączyć do tego samego zacięcia z innych Jamboardów i telefonów czy tabletów z aplikacją Jamboard.

Zobacz jak działa Jamboard

Twórz

Używaj kreatywnych narzędzi do rysowania, klipuj treści z internetu za pomocą wyszukiwarki Google lub dodawaj obrazy i treści z Dysku Google lub smartfonu.

Współpracuj

Zaprojektuj Jamboard w Hangouts, weź udział w swoim tablecie lub telefonie i pracuj z wieloma Jamboardami w obrębie lub poza murami Twojej firmy.

Udostępniaj

Cała twoja praca jest zapisywana na Dysku Google, a twoje dżemy również zachowują interaktywność, dzięki czemu możesz podejść dokładnie tam, gdzie skończyłeś, a pomysły nie zostaną usunięte.

Dostępne kolory

Kobaltowy niebieski

Karminowa czerwień

Szary grafitowy

Największe zalety

Stylus

Specjalny pen ułatwiający pisanie

Eraser

Gumka która łatwo ściera to co chcesz

Intuicyjny i łatwy w użyciu

Przenoszenie i zmiana rozmiaru obiektów jest naturalne, tak jak na telefonie lub tablecie, a rysik i gumka działają bez baterii lub skomplikowanego parowania lub konfiguracji.

Przenośna i szybka konfiguracja

Jest lekki, stabilny i na kółkach z pojedynczym kablem zasilającym. Wszystko inne jest bezprzewodowe, więc możesz go podłączyć, włączyć i natychmiast rozpocząć działanie.

Bezkompromisowy design

Indywidualnie zaprojektowane, aby spełniać najwyższe standardy wierności i szybkości reakcji. Zapewnia to technologia dotykowa o niskim opóźnieniu to doświadczenie bez opóźnień.

Akcesoria dodatkowe

Stojak kobalt niebieski

Stojak karminowa czerwień

Stojak szary grafitowy

Zobacz pozostałe produkty

Hangouts Meet Hardware Kit Large

Hangouts Meet Hardware Kit

Chromebox 3

Chromebase