ASUS Google Meet

Starter Kit

Informacje podstawowe

ASUS – Sprzęt do Google Meet to najnowsze wydanie inteligentnego rozwiązania wideokonferencyjnego, pozwalającego jednym kliknięciem rozpocząć spotkanie w Google Meet. Dostępne są trzy nowe zestawy ASUS – Google Meet hardware kit, odpowiadające szerokiemu zakresowi potrzeb i wielkościom sal konferencyjnych, dla organizacji każdej wielkości. Wszystkie zestawy wykorzystują procesory Intel® Core™ i7 oraz są wyposażone w rewolucyjny uchwyt magnetyczny, pozwalający na łatwą instalację. W celu zapewnienia długoterminowego użytkowania, nowe wzornictwo spełnia wymagania profesjonalnych zastosowań. Zestawy wyposażone są w zaprojektowany przez Google głośniko-mikrofon o zakresie 360° sound, wyświetlacz dotykowy lub pilota zdalnego sterowania oraz kamerę UHD.*

*Zestawy Large Room wyposażone są w kamery dobierane przez nas wg Państwa potrzeb, np. Logitech PTZ Pro 2 lub Logitech Rally, ew. inne.

ASUS Google Meet Hardware jest napędzany najnowszym procesorem Intel® Core™ ósmej generacji i jest wyposażony w pamięć DDR4-2400 dla szybszej, bardziej płynnej pracy oraz lepszej wydajności energetycznej. Dzięki pełnej obsłudze aplikacji do systemu Android dostępnych w sklepie Google Play, ASUS Chromebox daje Ci możliwość uruchamiania swoich ulubionych aplikacji mobilnych na urządzeniu o mocy mini komputera. Jest on również wyposażony we wszechstronne gniazdo USB 3.1 Gen 1 Type-C do transferów danych, dostarczania zasilania oraz łączności przez DisplayPort, a także obsługuje dwa wyświetlacze o rozdzielczości 4K/UHD dla zapewnienia pięknych efektów wizualnych przy niesamowitej ostrości obrazu oraz wyjątkowo wydajnej produktywności. Kamera zapisuje obraz w rozdzielczości 4K i przesyła sygnał wyjściowy o jakości 720p HD. Oznacza to, że kamera może przybliżać ekran nawet czterokrotnie bez żadnej straty na jakości, a wyświetlany obraz będzie miał rozdzielczość 720p.
Intel, logo Intel, Intel Inside, Intel Core i Core Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej podmiotów zależnych w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.

Dołącz do spotkania, gdziekolwiek jesteś

Usługa Google Meet ma specjalnie zaprojektowane aplikacje na iOS i Androida. Możesz w nich wyświetlić wszystkie spotkania w danym dniu oraz najważniejsze informacje pobrane z Kalendarza, a następnie dołączyć do rozmów jednym kliknięciem lub dotknięciem (zależnie od wyposażenia). W pakiecie G Suite, na potrzeby każdego spotkania jest też dostępny lokalny numeru telefonu, dzięki czemu nie przegapisz spotkania nawet w podróży, gdy nie będziesz mieć połączenia z siecią Wi-Fi ani komórkowej transmisji danych. W edycji Enterprise dodatkowo zyskujesz redukcję hałasu z otoczenia, co jest niezwykle istotne podczas pandemii COVID-19, przy pracy z domu.

Elementy zestawu

Kamera 4K UHD

Zawarta w zestawie sprzętowym Hangouts Meet kamera Huddly 4K Ultra-HD zapisuje obrazy w rozdzielczości ultra-high-definition przy polu widzenia pod kątem 120°, co gwarantuje, że każdy znajdzie się na ekranie. Zasięg przestrzenny można dodatkowo rozszerzyć do 23 metrów kwadratowych. Funkcja auto-zoom stosuje zaawansowane technologie inteligentnej pamięci cyfrowej dla wyeliminowania pustych miejsc i zapewnienia stałego wyostrzenia aktywnych uczestników konferencji.

Chromebox

Chromebox jest zawsze uaktualniany za pomocą najnowszych funkcji i patchów bezpieczeństwa. Chromebox jest również bardzo wydajny, oferując w maks. konfiguracji procesor Intel Core i7 oraz obsługę wideo w 4K. Zapewnia on również dwuzakresową łączność bezprzewodową w standardzie 802.11ac oraz szerokie opcje połączeń, dzięki czemu możesz go podłączyć do kilku ekranów jednocześnie. Można go nawet zainstalować na uchwycie VESA z tyłu monitora lub telewizora HDTV.

Mikrofon głośnikowy

Zestaw sprzętowy Hangouts Meet jest wyposażony w wyjątkowy mikrofon głośnikowy, który wykorzystuje zaawansowane technologie redukcji echa i wyciszania szumów dla zapewnienia krystalicznie czystego dźwięku. Dla pojedynczego głośnika nie jest konieczne użycie zewnętrznego źródła zasilania, można więc wygodnie organizować połączenia telefoniczne z dowolnego miejsca. Łatwo jest również połączyć kilka głośników na zasadzie daisy-chaining, aby rozszerzyć zasięg na wszystkie kąty dużego pomieszczenia.

Pilot kontrolny

Poręczny pilot zdalnego sterowania umożliwia Ci wzięcie udziału w czyjejś konferencji lub rozpoczęcie swojej własnej, nawet bez zbliżania się do stołu konferencyjnego. Już teraz tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od spotkania z zespołem. Dzięki integracji z kalendarzem G Site rezerwacja spotkań jest jeszcze prostsza. Jeżeli potrzebujesz wpisać dłuższy tekst (np adres email uczestnika spotkania, wystarczy odwrócić pilota. Klawiatura alfanumeryczna czeka na Twoje teksty.

Układ portów

Wiele opcji montażu - łatwiejsza instalacja

Rozwiązanie ASUS – Google Meet jest standardowo wyposażone w podstawkę magnetyczną i uchwyt do montażu na ścianie. Podstawka magnetyczna pozwala na ustawienie jednostki w pionie, a uchwyt ścienny na jej zawieszenie na ścianie lub pod biurkiem/stołem konferencyjnym. Zestaw może być także ustawiony na dowolnej, płaskiej powierzchni. Wszystkie porty urządzenia są dostępne z tyłu, co ułatwia prowadzenie kabli.

Solidnie zapakowany

Łatwość montażu

Pełna gotowość

Integracja z G Suite

Jak podłączyć prawidłowo zestaw?

Instrukcja podłączenia zestawu

Aby zestaw Hangouts Meet Hardware Kit z kamerą 4K działał prawidłowo należy zwrócić uwagę na właściwe podłączenie poszczególnych elementów zestawu.

Pełny opis podłączenia zestawu znajduje się na stronie wsparcia:

Jak podłączyć zestaw Hangouts Meet hardware?

Obejrzyj prezentację zestawu

Zestaw sprzętowy Hangouts Meet pozwala Ci organizować konferencje z dowolnymi osobami, korzystającymi z dowolnego urządzenia i przebywającymi w dowolnym miejscu – a wszystko to za pośrednictwem usługi Google Hangouts Meet.

Niezależnie od tego, czy bierzesz udział przy użyciu komputera, telefonu, czy też sali konferencyjnej – dzięki zastosowaniu lekkiego interfejsu i inteligentnego zarządzania uczestnikami wieloosobowe konferencje wideo są niesamowicie wygodne.

Zobacz pozostałe produkty

Jamboard

Chromebook

Chromebox

Chromebase