ASUS Google Meet

Large Kit

Informacje podstawowe

ASUS – Sprzęt do Google Meet to najnowsze wydanie inteligentnego rozwiązania wideokonferencyjnego, pozwalającego jednym kliknięciem rozpocząć spotkanie w Google Meet. Dostępne są trzy nowe zestawy ASUS – Google Meet hardware kit, odpowiadające szerokiemu zakresowi potrzeb i wielkościom sal konferencyjnych, dla organizacji każdej wielkości. Wszystkie zestawy wykorzystują procesory Intel® Core™ i7 oraz są wyposażone w rewolucyjny uchwyt magnetyczny, pozwalający na łatwą instalację. W celu zapewnienia długoterminowego użytkowania, nowe wzornictwo spełnia wymagania profesjonalnych zastosowań. Zestawy wyposażone są w zaprojektowany przez Google głośniko-mikrofon o zakresie 360° sound, wyświetlacz dotykowy lub pilota zdalnego sterowania oraz kamerę UHD.*

*Zestawy Large Room wyposażone są w kamery dobierane przez nas wg Państwa potrzeb, np. Logitech PTZ Pro 2 lub Logitech Rally, ew. inne.

ASUS Google Meet Hardware jest napędzany najnowszym procesorem Intel® Core™ ósmej generacji i jest wyposażony w pamięć DDR4-2400 dla szybszej, bardziej płynnej pracy oraz lepszej wydajności energetycznej. Dzięki pełnej obsłudze aplikacji do systemu Android dostępnych w sklepie Google Play, ASUS Chromebox daje Ci możliwość uruchamiania swoich ulubionych aplikacji mobilnych na urządzeniu o mocy mini komputera. Jest on również wyposażony we wszechstronne gniazdo USB 3.1 Gen 1 Type-C do transferów danych, dostarczania zasilania oraz łączności przez DisplayPort, a także obsługuje dwa wyświetlacze o rozdzielczości 4K/UHD dla zapewnienia pięknych efektów wizualnych przy niesamowitej ostrości obrazu oraz wyjątkowo wydajnej produktywności. Kamera zapisuje obraz w rozdzielczości 4K i przesyła sygnał wyjściowy o jakości 720p HD. Oznacza to, że kamera może przybliżać ekran nawet czterokrotnie bez żadnej straty na jakości, a wyświetlany obraz będzie miał rozdzielczość 720p.
Intel, logo Intel, Intel Inside, Intel Core i Core Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej podmiotów zależnych w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.

Dołącz do spotkania, gdziekolwiek jesteś

Usługa Google Meet ma specjalnie zaprojektowane aplikacje na iOS i Androida. Możesz w nich wyświetlić wszystkie spotkania w danym dniu oraz najważniejsze informacje pobrane z Kalendarza, a następnie dołączyć do rozmów jednym kliknięciem lub dotknięciem (zależnie od wyposażenia). W pakiecie G Suite, na potrzeby każdego spotkania jest też dostępny lokalny numeru telefonu, dzięki czemu nie przegapisz spotkania nawet w podróży, gdy nie będziesz mieć połączenia z siecią Wi-Fi ani komórkowej transmisji danych. W edycji Enterprise dodatkowo zyskujesz redukcję hałasu z otoczenia, co jest niezwykle istotne podczas pandemii COVID-19, przy pracy z domu.

Elementy zestawu

PTZ Pro 2

Kamera Logitech PTZ Pro 2 jest wyposażona w wysokiej klasy optykę i zapewnia realistyczny obraz, dzięki czemu będziecie mieć wrażenie przebywania w tym samym pomieszczeniu, nawet jeśli znajdujecie się tysiące kilometrów od siebie. Ulepszenia techniczne zapewniają ostry obraz o wysokiej rozdzielczości, doskonałym odwzorowaniu kolorów i wyjątkowej precyzji optycznej. Kamera PTZ Pro 2, która kosztuje o połowę mniej niż porównywalne modele, stanowi naprawdę inteligentny wybór.

Chromebox

Chromebox jest zawsze uaktualniany za pomocą najnowszych funkcji i patchów bezpieczeństwa. Chromebox jest również bardzo wydajny, oferując w maks. konfiguracji procesor Intel Core i7 oraz obsługę wideo w 4K. Zapewnia on również dwuzakresową łączność bezprzewodową w standardzie 802.11ac oraz szerokie opcje połączeń, dzięki czemu możesz go podłączyć do kilku ekranów jednocześnie. Zestaw można zainstalować na specjalnym magnetycznym uchwycie ściennym.

Mikrofon głośnikowy

Zestaw sprzętowy Hangouts Meet jest wyposażony w wyjątkowy mikrofon głośnikowy, który wykorzystuje zaawansowane technologie redukcji echa i wyciszania szumów dla zapewnienia krystalicznie czystego dźwięku. Dla pojedynczego głośnika nie jest konieczne użycie zewnętrznego źródła zasilania, można więc wygodnie organizować połączenia telefoniczne z dowolnego miejsca. Łatwo jest również połączyć kilka głośników na zasadzie daisy-chaining, aby rozszerzyć zasięg na wszystkie kąty dużego pomieszczenia.

Dotykowy panel kontrolny

Panel sterowania z ekranem dotykowym umożliwia Ci wzięcie udziału w czyjejś konferencji lub rozpoczęcie swojej własnej za tylko jednym wciśnięciem przycisku. Kontroler posiada również zintegrowane gniazdo HDMI. Jeśli więc chcesz zorganizować prezentację lub udostępnić jakieś treści, wystarczy go podłączyć i możesz zaczynać. Już teraz tylko jedno dotknięcie dzieli Cię od spotkania z zespołem. Dzięki integracji z kalendarzem G Site rezerwacja spotkań jest jeszcze prostsza.

Układ portów

Solidnie zapakowany

Łatwość montażu

Pełna gotowość

Integracja z G Suite

Jak podłączyć prawidłowo zestaw?

Instrukcja podłączenia zestawu

Aby zestaw Hangouts Meet Hardware Kit z kamerą 4K działał prawidłowo należy zwrócić uwagę na właściwe podłączenie poszczególnych elementów zestawu. Przewód zielony z wyjściem HDMI jest opcją do prezentacji z urządzeń lokalnie.

Opcjonalnie można podłączyć drugi ekran (wymagany przewód typu USB C na HDMI, brak w zestawie) oraz dodatkowe głośniki mikrofonowe (wymaga zasilania) przy znacznych odległościach wskazany jest hub USB (brak w zestawie).

Zestaw Hangouts Meet Hardware Kit Large idealnie sprawdzi się do dużych sal konferencyjnych.

Pełny opis podłączenia zestawu znajduje się na stronie wsparcia:

Jak podłączyć zestaw Hangouts Meet hardware?

Obejrzyj prezentację zestawu

Zestaw sprzętowy Hangouts Meet pozwala Ci organizować konferencje z dowolnymi osobami, korzystającymi z dowolnego urządzenia i przebywającymi w dowolnym miejscu – a wszystko to za pośrednictwem usługi Google Hangouts Meet.

Niezależnie od tego, czy bierzesz udział przy użyciu komputera, telefonu, czy też sali konferencyjnej – dzięki zastosowaniu lekkiego interfejsu i inteligentnego zarządzania uczestnikami wieloosobowe konferencje wideo są niesamowicie wygodne.

Zobacz pozostałe produkty

Jamboard

Chromebook

Chromebox

Chromebase