Chromebit

Informacje podstawowe

Chromebit

Producent: ASUS

Czas dostawy: do 7 dni roboczych

Koszt dostawy: bezpłatnie

Sposób dostawy: kurier

Dostępne kolory:

  • czarny
  • pomarańczowy

Urządzenie z systemem Chrome OS wielkości batonika

Chromebit to kompletny zestaw dający produktywność, jakość i wartość dodaną w komputerze o rozmiarze batonika, dostarczający Twojej firmie więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej. Nie ważne czy chcesz zmienić billboard w inteligentną, cyfrową tablicę, stworzyć komputer dostępny dla gości, czy zainwestować we flotę łatwych w utrzymaniu urządzeń, Chromebit jest tanim rozwiązaniem, którym łatwo zarządzać i jest wysoce skalowalne. Duże firmy mogą stworzyć pełne spektrum produktów przy pomocy jednego, zarządzanego urządzenia, które może nawet zastąpić stare komputery biurkowe.

Potężne i ukierunkowane narzędzie do wyświetlania reklam

Komputer biurowy

Podłącz tak jak chcesz

Mały i zgrabny, z wyszukanymi detalami, Chromebit inteligentnie wpasowuje się wszędzie. Chromebit uosabia wszystko, co najlepsze w projektach ASUS i innowacyjności Google. Otrzymał już nagrody Good Design w 2015 r. i CES Innovation w 2016 r. Małe urządzenie z nieograniczonymi możliwościami.

Tablice cyfrowe

Tablice informacyjne

Zmień Chromebit w działający zaraz po podłączeniu wyświetlacz multimediów w sklepie albo w tablicę wyników na boisku przy użyciu trybu Chrome Kiosk. Chromebit może być zarządzany zdalnie, podczas gdy dodatkowe utrzymanie jest łatwe dzięki automatycznym aktualizacjom. Wspiera ekrany dotykowe, aby zapewnić bardziej wciągające interakcje użytkownikom.

Kioski informacyjne

Do klientów i pracowników

Chromebit może służyć, jako kiosk internetowy na lotniskach, w hotelach i centrach turystycznych. Stwórz swoje własne interaktywne wyświetlacze i włącz zarządzaną sesję i w trybie Kiosk, aby umożliwić gościom bezpieczne przeglądanie internetu lub aby zmienić go w dedykowane urządzenie dla kas, sklepów, sieci fast-food i restauracji.

Chromebit to kompletny zestaw dający produktywność, jakość i wartość dodaną w komputerze o rozmiarze batonika, dostarczający Twojej firmie więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej. Nie ważne czy chcesz zmienić billboard w inteligentną, cyfrową tablicę, stworzyć komputer dostępny dla gości, czy zainwestować we flotę łatwych w utrzymaniu urządzeń dla szkół, Chromebit jest tanim rozwiązaniem, którym łatwo zarządzać i jest wysoce skalowalne. Duże firmy mogą stworzyć pełne spektrum produktów przy pomocy jednego, zarządzanego urządzenia, które może nawet zastąpić stare komputery biurkowe.

Krótka charakterystyka

  • Komputer wielkości batonika – najmniejsze na świecie urządzenie z systemem Chrome, które zmieści się w Twojej kieszeni.
  • Spraw by Twój telewizor był inteligentniejszy – ciesz się systemem Chrome na pełnym, dużym ekranie w swoim salonie.
  • Idealny do przeglądania internetu, kontaktów z przyjaciółmi i rodziną na mediach społecznościowych i do rozrywki w rozdzielczości HD.
  • Łatwe do zarządzania, korzystne cenowo i skalowalne rozwiązanie do tworzenia tablic cyfrowych, kiosków informacyjnych i innych zastosowań biznesowych.
  • Dołączony przedłużacz lub elastyczne złącze Flex Connect HDMI dla łatwego podłączenia nawet do trudno dostępnych portów HDMI*
  • Działa w oparciu o najnowszy system Chrome, wyposażony jest w opcję automatycznej aktualizacji i oprogramowanie antywirusowe zapewniające inteligentne i bezpieczne środowisko cyfrowe.
  • Dwuzakresowe Wi-Fi 802.11ac,
  • Projekt wyróżniony nagrodami Good Design w 2015 r. i CES Innovation w 2016 r., dostępny w stylowych kolorach.
*Dostępność złącza HDMI Flex Connect i przedłużacza HDMI zależy od regionu. Złącze HDMI Flex Connect nie jest dostępne w Stanach Zjednoczonych. Zapytaj lokalnego przedstawiciela firmy ASUS.

Zobacz pozostałe produkty

Jamboard

Chromebook

Chromebox

Chromebase

Możliwości sieciowe

Korzystaj z szybszych i bardziej stabilnych połączeń bezprzewodowych dzięki dwuzakresowemu Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac oraz Bluetooth 4.0.

Wbudowane bezpieczeństwo

Chromebit CS10 automatycznie się aktualizuje abyś zawsze miał najnowsze funkcje i ochronę antywirusową. A co najlepsze, nie staje się z czasem wolniejszy.

Ochrona prywatności

Dostęp do danych oparty na kontach sprawia, że Chromebit CS10 jest idealny, jako komputer współdzielony. Użytkownicy mogą łatwo przełączać się na swoje konta.

Tysiące aplikacji

Wejdź do sklepu Chrome Web Store, aby uzyskać dostęp do szerokiego wyboru aplikacji online lub offline – edytuj, baw się i korzystaj z setek aplikacji bez połączenia internetowego.

Dostęp do Twoich plików w każdej chwili, z każdego miejsca.

Twoje pliki są automatycznie synchronizowane z Google Drive*, dzięki czemu masz dostęp do nich w chmurze w każdej chwili, z każdego miejsca. Jedyne, co musisz zrobić to zalogować się na konto Google z dowolnego urządzenia.