Usługi

Architektura chmury

  1. Twoja organizacja zastanawia się nad wejściem w chmurę, ale potrzebujesz porady lub konsultacji, czy pewne działania mają sens?
  2. Zastanawiasz się, czy przyjęte podejście do wejścia w chmurę jest prawidłowe i nie czekają Cię niespodzianki?
  3. Nie masz czasu, a Zarząd kazał Ci wejść w tą chmurę i chcesz, żeby ktoś powiedział, jak można to zrobić?

Na te i inne pytania odpowie nasz doradca ds. chmury, który na bazie swoich doświadczeń oraz doświadczeń naszych klientów opracuje wspólnie z Tobą lub Twoim zespołem architekturę chmury, doradzi jakie elementy wziąć pod uwagę oraz jak i jakich niespodzianek uniknąć.


Więcej informacji na dedykowanej podstronie - Architektura

Wdrożenia

Google Cloud Platform

Masz opracowaną architekturę rozwiązania chmurowego, ale nie masz czasu lub wolnych zasobów, aby zrealizować tą wizję?

Nasi konsultanci i deweloperzy pomogą zrealizować tą wizję w praktyce.


Więcej informacji na dedykowanej podstronie - Wdrożenia

Google G Suite

Potrzebujesz pomocy w procesie migracji poczty elektronicznej i dokumentów do chmury?

Dobrze trafiłeś, nasz doświadczony i certyfikowany zespół specjalistów zrealizuje zarówno migrację techniczną, skonfiguruje pakiet G Suite oraz przeprowadzi szkolenia dla Twojego zespołu trenerów i/lub Google Guides - ambasadorów Google dla Twojej organizacji, a po zakończeniu wdrożenia będiz esprawował opiekę i dostarczał inspiracji i rozwiązań dla lepszego wykorzystania możliwości pakietu.


Więcej informacji na dedykowanej podstronie - Wdrożenia

Szkolenia

A może potrzebujesz naszymi siłami przeszkolić swoich pracowników? To także potrafimy i robiliśmy dla takich firm, jak Air Liquide, BMI, Cargotec, CRH, Solvay, Whirlpool i wiele innych w Polsce i krajach sąsiednich.

Nasi trenerzy skupiają się na pakiecie Google G Suite, który można powiedzieć znamy na wylot, jednak w naszej ofercie znajdziesz także szkolenia z zakresu Microsoft Office 365 (w końcu dobrze znać konkurencję i móc porównywać funkcjonalność wg faktów, a nie materiałów marketingowych), Workplace by Facebook, a także rozwiązań uzupełniajacych, np. Smartsheet.


Więcej informacji na dedykowanej podstronie - Szkolenia