Chromeboksy

Wybierz spośród tysięcy aplikacji do swoich potrzeb

Chromebox 3 z procesorem Intel® Core™ ósmej generacji, aplikacjami systemu Android pobieranymi z Google Play, obrazem w rozdzielczości 4K, łącznością przez Wi-Fi oraz USB 3.1 Gen 1 Type-C

Dzięki udostępnieniu aplikacji z Google Play możesz cieszyć się dostępem do popularnych aplikacji, filmów, gier i wielu innych treści.

Dzięki dużej liczbie aplikacji do systemu Android dostępnych w sklepie Google Play możesz łatwo znaleźć doskonałe aplikacje do produktywności, komunikacji, rozrywki i wielu innych zastosowań, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać potencjał swojego urządzenia ASUS Chromebox 3

Główne cechy produktu

Chromebox 3

Producent: ASUS

Czas dostawy: do 7 dni roboczych

Koszt dostawy: zależy od ilości sztuk

Sposób dostawy: kurier


ASUS Chromebox 3 jest napędzany najnowszym procesorem Intel® Core™ ósmej generacji i jest wyposażony w pamięć DDR4-2400 dla szybszej, bardziej płynnej pracy oraz lepszej wydajności energetycznej. Dzięki pełnej obsłudze aplikacji do systemu Android dostępnych w sklepie Google Play, ASUS Chromebox 3 daje Ci możliwość uruchamiania swoich ulubionych aplikacji mobilnych na urządzeniu o mocy mini komputera. Jest on również wyposażony we wszechstronne gniazdo USB 3.1 Gen 1 Type-C do transferów danych, dostarczania zasilania oraz łączności przez DisplayPort, a także obsługuje dwa wyświetlacze o rozdzielczości 4K/UHD dla zapewnienia pięknych efektów wizualnych przy niesamowitej ostrości obrazu oraz wyjątkowo wydajnej produktywności.

Specyfikacja produktu

System operacyjny

Chrome OS

Procesor

Intel® Core™ i7-8550U Processor

Intel® Core™ i5-8250U Processor

Intel® Core™ i3-7100U Processor

Intel® Celeron 3865U Processor

Grafika

Zintegrowana grafika Intel® HD 620

Pamięć

4 GB do 16 GB

Dysk

M.2 od 32 GB do 256 GB

Sieć WiFi

802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth V4.2

Sieć LAN

10/100/1000 Mbps

Zawartość opakowania

Jednostka centralna

Zasilacz sieciowy

Uchwyt ścienny z śrubami mocującymi

Instrukcja obsługi

* Wszystkie specyfikacje mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy o kontakt z dostawcą w celu uzyskania dokładnych ofert. * Produkty mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach.* Kolory i dołączone oprogramowanie mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.* Nazwy firm i produktów są znakami towarowymi należącymi do poszczególnych spółek.

Prezentacja Chromebox 3

Niesamowicie cicha praca i oszczędność energii

Chromebox 3 jest idealnym urządzeniem do zastosowań biurowych, ponieważ charakteryzuje się niesamowicie cichą pracą dzięki zoptymalizowanym ustawieniom wentylatora. Zredukowano w ten sposób emisję hałasu do jedynie 19,3 dB w stanie bezczynnym – co jest dźwiękiem cichszym od szumu opadających liści. Przy pełnym obciążeniu systemu nie będzie wcale dużo głośniej – z hałasem na poziomie zaledwie 32,5 dB. Urządzenie jest więc tak ciche, jak dźwięk słyszalny w bibliotece. Wentylator pomaga zmniejszyć temperatury operacyjne, co z kolei gwarantuje cichą i stabilną pracę systemu.

Digital Signage

W ciągu kilku minut skonfigurować i przystąpić do centralnego zarządzania 10 lub 10 000 urządzeń w Twojej firmie. Centralne zarządzanie z poziomu konsoli administracyjnej.

Wygodna współpraca

Twórz, udostępniaj i edytuj pliki w czasie rzeczywistym. Każdy uczeń ma ten sam stan dokumentu, który jest również automatycznie synchronizowany w chmurze.

Idealne połączenie

Chromebox zostało stworzone z myślą o zredukowaniu całkowitych kosztów operacyjnych i oferuje bardzo wartościową mieszankę komponentów sprzętowych i oprogramowania.

Doskonałe narzędzie

Ciesz się spójnymi doświadczeniami na dowolnym urządzeniu, po uprzednim zalogowaniu się do swojego konta Google. Rób swoje zadania w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.